TESLUX

Nejsme největší

Proto musíme být vždy lepší

Máme chuť a sílu se neustále zlepšovat

Společnost byla založena r. 2010 a od začátku se věnovala obchodu s LED světelnými zdroji a svítidly. Nejdříve se jednalo pouze o prodej prostřednictvím e-shopu a maloobchodních prodejen.

Postupem času začal převládat velkoobchod a a v r. 2012 bylo rozhodnuto o zrušení internetového prodeje. Firma se stále více zaměřovala na vývoj a výrobu vlastních LED svítidel. Veškeré produkty byly vyráběny v Číně a v České republice se prováděly pouze drobné technické úpravy dle požadavku zákazníka. Na vývoji od počátku spolupracujeme s Fudan univerzitou v Šanghaji.

Výsledkem spolupráce je modulární systém průmyslových svítidel TPR s jedinečnou optikou a spoustou možných výkonnostních variant. V r. 2013 jsme dokončili vývoj vlastního prachotěsného svítidla TIL, které je doposud naším prodejním bestsellerem.

Sortiment se neustále rozšiřoval a v loňském roce bylo rozhodnuto o vývoji úplně nového svítidla COBRA pro veřejné osvětlení. Z důvodu životnosti a kvality, byla zvolena konstrukce z tlakově odlévané slitiny hliníku, pro kterou musely být vyrobeny speciální formy. V současné době tento typ svítidla sestavujeme zde v ČR a jsme tak schopni dříve vyhovět požadavkům zákazníků.

Naše obchodní činnost se také rozšířila a v dnešní době realizujeme i spoustu projektů takříkajíc na míru, od návrhu až po konečnou realizaci. Ve všech našich LED svítidlech používáme kvalitní materiály (diody, drivery …) od renomovaných firem Samsung, Philips, Tridonic, Osram.

V březnu 2016 jsme, v rámci rozvíjející se česko-čínské spolupráce, propojili Fudan univerzitu s Mendelovou univerzitou v Brně, které nyní spolupracují na vývoji a testování našeho LED svítidla GROW, které bude používáno pro pěstování plodin ve sklenících.

Snažíme se neustále přicházet na trh s novými produkty, případně jejich technickými inovacemi a připravujeme rozšíření výroby LED svítidel v České republice. Za tímto účelem jsme se na konci roku 2018 přestěhovali do nové moderní haly, čímž jsme nastarovali novou etapu vývoje naší společnosti.

Pavel Kozumplík
jednatel společnosti

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci? Kontaktujte nás na telefonu 777 204 462 nebo e-mailu info@teslux.cz

Vybrané reference