TESLUX

Připravíme Vám projekt na míru

Zdarma a kdykoliv

V současné době je pro firmu důležité, aby fungovala efektivně a byla konkurenceschopná. A to nejen v oblasti marketingu, prodeje a výroby. Je potřeba držet na uzdě také režijní a provozní náklady. A samozřejmě je snížit na minimum.

My v TESLUXU umíme snížit náklady na svícení až o 90 %. Využíváme k tomu moderní LED technologii a řízené stmívání na místech, která aktuálně nevyužíváte.

Proč také svítit tam, kde je dostatek denního světla? To nám přijde zbytečné.

Jak postupujeme?

Napište nám, nebo zavolejte. Domluvíme se na termínu a přijedeme se podívat. Od stolu nikdy nemůžeme přesně navrhnout nejlepší řešení.

Společně projdeme aktuální způsob osvětlení a změříme, kolik ho potřebujete. Spočítáme roční náklady na energie a připravíme projekt.

Do speciálního programu přesně nasimulujeme Vaši situaci za použití nových světel, případně stmívacího systému.

Spočítáme Vám reálné úspory dle normy a připravíme zprávu, v níž uvedeme reálnou dobu návratnosti a výši úspor.

Celý projekt jsme schopni zrealizovat, osadit nová svítidla, vyrobit a namontovat systém řízeného stmívání a vše uvést do provozu.

Samozřejmostí je kompletní dokumentace, certifikáty na všechny dodávané produkty, prohlášení o shodě apod.

Není světlo jako světlo

Projekty jsou nedílnou součástí naší činnosti. Není rozumné přistupovat k výměně osvětlení metodou "kus za kus". Do hry vstupuje hned několik důležitých faktorů.

Jaký vybrat výkon? Jakou barvu světla? Jak vysoko umístit osvětlení? Proč svítit i tam, kde to není v danou chvíli nutné?

Přesně na tyto otázky vám dáme odpověď. A přesně tohle je důvod, proč si nechat zpracovat projekt od nás. Světlům rozumíme, pracujeme s nimi ve dne v noci.

Máte zájem o zpracování projektu? Kontaktujte našeho specialistu na projekty Davida Filipa na tel. 724 748 390, nebo e-mailu filip@teslux.cz

Vybrané reference