TESLUX

Nenarodili jsme se včera

Máme za sebou stovky úspěšných realizací

Pilsner Urquell Plzeň
V Plzni svítí další části Prazdroje s našimi LED svítidly

Postupně pokračujeme rekonstrukcí světelných soustav do nové, úsporné LED technologie. Postupně nahrazujeme původní, nevyhovující svítidla novými LED prachotěsnými svítidly TIL.

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Pokračujeme v úspěšné a dlouholeté spolupráci

Součástí strategie regenerace světelné soustavy byla plánovaná výměna původního osvětlení za nové LED osvětlení TIL. Hlavní výrobní hala tak dostala odpovídající kvalitní osvětlení dle přísné normy. Součástí realizace bylo také vypracování světelně-technického výpočtu.

BRITTERM a.s.
Nové nasvícení průmyslovým svítidlem UFO od TESLUXU

V březnu byla naším LED svítidlem UFO nasvícena nová hala společnosti BRITTERM a.s. Původní hodnoty osvětlení se navýšily v řádu desítek procent a zároveň se ve stejném poměru snížila energetická náročnost světelné soustavy.

03/17

Město Veselí nad Moravou
Postupná obměna veřejného osvětlení za LED svítidla Cobra

Výhrami ve výběrových řízení díky kvalitním LED svítidlům Cobra prochází aktuálně město Veselí nad Moravou rozsáhlou rekonstrukcí světelné soustavy. V první etapě bylo osazeno našimi LED svítidly Cobra 169 světelných bodů. V další fází se počítá s osazením dalších 369 světelných bodů. LED svítidla Cobra vynikají mimořádnými parametry a to jak ve svítivosti, tak v úspoře. Nespornou výhodou jsou high-end zdroje se systémy stmívání AstroDIM, 4DIM a MainsDIM.

01/17

JIP Pardubice
Prodejna Cash & Carry Pardubice s novými LED lineárními svítidly

Kompletní výměna osvětlovací soustavy do moderní a úsporné varianty s našimi novými LED lineárními svítidly LINEAR. Výsledkem se stala naprosto jiná atmosféra a vnímání produktu díky vyšší osvětlenosti příjemným, homogenním světlem. A také zásadní úspora v nákladech na svícení.

11/16

Mountfield Vyškov
Prodejní specialista na zahradní techniku svítí naším novým svítidlem

V předvánočním čase jsme přesvítili prodejnu Mountfield Vyškov naším novým svítidlem LINEAR. Pocitově příjemnéjší a jasnější světlo s poloviční energetickou náročností oproti původním svítidlům.

08/16

Garáže České televize
Nasvítili jsme 2 podlaží garáží zpravodajství České televize

Ve spolupráci s naším partnerem jsme dodali svítidla pro projekt nasvětlení garáží České televize. Výsledkem je ideálně nasvícená manipulační plocha a výrazné úspory na osvětlení.

02/2016

Pilsner Urquell Plzeň
Silný hráč v pivovarnickém průmyslu šetří díky našim světlům

Pro pivovarnickou jedničku v České republice jsme přesvítili do LED technologie strategické provozní a skladové prostory. Podařilo se výrazně snížit náklady na elektrickou energii a zásadně zlepšit světelný komfort v těchto provozech.

01/2016

Mountfield Brno a Olomouc
LED prachotěsné osvětlení a LED panely pro Mountfield

Přesvícení poboček největšího tuzemského prodejce zahradní techniky Mountfield jsme realizovali v LED prachotěsných svitidlech TIL a LED stmívatelných panelech. Podařilo se vytvořit přirozené nasvícení prodejních a skladových ploch.

08/2015

ELIT Praha
Instalace LED prachotěsného osvětlení TIL

Modernizací do úsporného osvětlení prachotěsným svítidlem TIL prošla centrála společnosti ELIT v Praze. Zdarma byl zpracován energetický a světelný projekt i včetně výpočtu návratnosti investic.

02/2016

Pivovar Gambrinus v Plzni
LED prachotěsné osvětlení TIL svítí v Gambrinusu

Začátkem roku 2016 jsme instalovali systém LED prachotěsného osvětlení do sklepních provozů Pivovaru Gambrinus. Začala tak nová etapa spolupráce s významným producentem piva v České republice.

07/2015

Supermarket Excalibur City
LED stmívatelné panely pro Supermarket

Kompletní přesvícení supermarketu obchodního centra Excalibur City. 50% úspora elektrické energie a výrazně vyšší osvětlenost jsou základní znaky naší LED technologie v praxi.

10/2015

Hokejová hala Hamíkovo, Hamuliakovo SK
TPR průmyslové osvětlení od TESLUXU

V hokejové hale Hamíkovo v Hamulikove jsme instalovali kompletní systém LED průmyslového osvětlení TPR. V tuto chvíli hala splňuje v osvětlenosti normy pro tréninky i hokejové zápasy.

02/2016

Kaňák Strážnice
Instalace LED prachotěsného osvětlení TIL

Realizace sekundárního světelného okruhu v LED provedení pro předního dodavatele výsekových nástrojů.

04/2016

KOBERCE BRENO
Instalace LED prachotěsného osvětlení TIL

Mladoboleslavská pobočka významného hráče na poli podlahových krytin je nasvícena našimi prachotěsnými svítidly TIL. Kromě významné úspory elektrické energie získal klient také přirozené homogenní světlo.

09/2014

FBC Ostrava
Instalace průmyslové osvětlení TPR

Florbalový klub Ostrava instaloval LED průmyslové osvětlení TPR do své nové haly. Za použití promyšleného systému optických LED svítidel jsme dosáhli maximálního osvětlení s ohledem na minimální odběr elektrické energie.

05/2015

Bagger - Mýto u Rokycan
Instalace LED prachotěsného osvětlení TIL a LED panelů

Kompletně jsme přesvětlili servisní haly a administrativní zázemí dynamické firmy Bagger v Mýtě u Rokycan.

09/2015

Blue Caffe Excalibur City Hatě u Znojma
Instalace LED stmívatelných panelů

Návštěvníci obchodního komplexu Excalibur City v Hatích u Znojma se můžou zastavit a posedět v Blue Caffe, které je součástí obchodního komplexu. Kompletně celé caffe je nasvíceno našimi stmívatelnými LED panely.

03/2015

Excalibur City
LED reflektory v Hatích u Znojma

Na kompletní nasvícení venkovních dekoraců a budov jsme použili naše vysokovýkonné LED reflektory s řízenou optikou. Podařilo se za minimální provozní náklady najít nejlepší řešení pro venkovní nasvícení.

08/2015

Veřejné osvětlení v Hodoníně
Rekonstrukce osvětlení v Hodoníně

Postupně jsme instalovali do 3 ulic v Hodoníně nové veřejné osvětlení Cobra. Více, než poloviční úspora nákladů na svícení, intuitivní autonomní stmívání a značkové komponenty, to jsou naše LED svítidla COBRA.

11/2014

Komerční centrum Praha
Instalace LED prachotěsného osvětlení do podzemních garáží

Instalovali jsme systém LED prachotěsných svítidel do podzemních garáží v Praze na Václavském náměstí. Výrazně jsme tak snížili náklady na energie a díky vyšší svítivosti i bezpečnost a přehlednost pro řidiče.

01/2016

LED veřejné osvětlení Plavecký Mikuláš SK
Instalace LED veřejného osvětlení do celé obce

Přesvětlili jsme většinu slovenské obce Plavecký Mikuláš. Ke zvýšení úspory mimo technologie LED využíváme také autonomního stmívání AstroDim ve značkových zdrojích OSRAM, které jsou součástí našich LED svítidel COBRA.